Posao

BraksPro raspisuje konkurs za dvoje arhitekata

Projektni biro BraksPro Doo iz Novog Sada, raspisuje konkurs za prijem dvoje novih kolega.

Uslovi koje treba da ispunjava kandidat:

  • VII stepen stručne spreme (završene osnovne akademske ili master studije arhitekture)
  • Poželjno osnovno poznavanje rada u Autodesk Revit softveru
  • Osnovno poznavanje Office softverskog paketa
  • Spremnost na timski rad
  • Preciznost, analitičnost
  • Radno iskustvo preko 3 godine

Opis posla:

  • Projektovanje objekata različitih tipologija
  • Izrada kompletne tehničke dokumentacije arhitektonsko-građevinskih projekata u skladu sa važećim pravilnicima
  • Komunikacija i saradnja sa inženjerima različitih struka

Kontakt:

  • Radne pozicije se raspisuju za Novi Sad.
  • Svoju radnu biografiju zainteresovani kandidati mogu slati na mail: [email protected]
  • Rok za prijavu je 30.04.2021.

BraksPro je studio formiran 2006. godine. Detaljnije informacije o nama možete pronaći na sajtu brakspro.com.

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

1 komentar

  1. Jelisaveta

    Poštovani, videla sam oglas za posao za građevinskog inženjera pa me zanima da li mora biti diplomirani pošto sam apsolvent? Hvala unapred.

    Pozdrav.

Оставите одговор на Jelisaveta

Obavezna polja *