DBA je kompanija koja je angažovana na nizu projekata u Srbiji i regionu; Foto: DBA
Posao

Novosadski DBA traži projektanta i specijalistu za 3D i vizuelizacije

Biro DBA iz Novog Sada raspisao je konkurs za arhitektu projektanta i arhitektu specijalistu za 3D i vizuelizacije. Prijave se primaju do 15.  juna.

DBA je kompanija koja je angažovana na nizu projekata u Srbiji i regionu na kojima obavlja aktivnosti iz domena projektovanja, projekt menadžmenta i stručnog nadzora.

Isto tako, povremeno i za proverene renomirane klijente izvodimo radove ili preuzimamo ulogu rukovodioca projekta u domenu realizacije.

Prateći globalne tendencije, ali i sve učestalije zahteve na određenom broju projekata, posebna pažnja je posvećena razvoju delova tima koji su specijalizovani za urbanističko planiranje i projektovanje, održivu gradnju i primenu BIM alata.

DBA potpisuje urbanističko-arhitektonski projekat uređenja Almaškog kraja u Novom Sadu; Vizuelizacija: DBA

Arhitekta projektant

Opis posla

  • Izrada projekata za razne tipologije objekata visokogradnje, projekata parternog uređenja i projekata enterijera
  • Samostalan rad na manjim projektima ili učešće u velikim multidisciplinarnim projektima na kapitalnim projektima javnih objekata, industrijskih kompleksa ili velikih stambenih kompleksa
  • Poželjno znanje, iskustvo i veština samostalne razrade projekata, izrada predmeta i predračuna radova, samostalno donošenje odluka u domenu odgovornog projektanta i koordinacija projektantskih timova
  • Rad na kompleksnim projektima za renomirane strane i domaće investitore

Uslovi

  • VII stepen stručne spreme
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom od minimum 5 godine rada na istim ili sličnim pozicijama
  • Neophodno poznavanje terminologije, načina rada, pravilnika i zakonodavstva Republike Srbije
  • Posedovanje licence 300 je prednost ali nije neophodno
  • Odlično poznavanje rada na računaru, a pre svega dobro poznavanje MS Office paketa, rutinski rad u ArchiCAD-u ili AutoCAD-u, prednost je iskustvo i poznavanje rada u Revitu
Dom zdravlja u novosadskom naselju Adice prema projektu DBA; Foto: Igor Conić

Arhitekta – specijalista za 3D i vizuelizacije

Opis posla

  • Izrada 3D modela i vizuelizacija za različite projekte.

Uslovi

  • Odlično poznavanje rada na računaru, a pre svega dobro poznavanje MS Office paketa, rutinski rad u ArchiCADu ili AutoCADu, kao i softverskim alatima neophodnim za izradu vizuelizacija i finalnih prezentacija.
Konkurs je otvoren do 15. juna 2023. godine; Foto: DBA

Kako da konkurišete

Sve pozicije su otvorene i prijave se primaju do 15. juna 2023. godine, ali se sve razmatraju odmah po dobijanju. Opciono, može biti primljeno više kandidata.

Prijave se šalju isključivo na e-mail adresu [email protected].

Izabrali smo za vas...

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *