Posao

Beogradski A4 Studio traži glavnog arhitektu

Jedan od vodećih beogradskih studija je u potražnji sa arhitektom sa preko 10 godina relevantnog iskustva. Konkurs je otvoren do 21. septembra.

A4 Studio je multidisciplinarni biro okrenut ka projektovanju i dizajnu enterijera i eksterijera u oblasti arhitekture rezidencijalnih, poslovnih i ugostiteljskih objekata.

Radi konstantnog rasta i razvoja, A4 Studio traži arhitekticu/arhitektu za poziciju glavnog arhitekte koji će se svojim kvalifikacijama, interesovanjima i talentima uklopiti i dati svoj doprinos vrednostima i metodologijama arhitektonske firme A4 Studio.

View this post on Instagram

A post shared by A4 STUDIO (@a4studio_)

Glavni arhitekta

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, diplomirani inženjer arhitekture ili M. Arh
  • 10 godina iskustva u izradi i koordinaciji projekata u projektnom birou
  • Poznavanje programa AutoCAD, MS Office
  • Poznavanje projektantskih procesa različitih tipologija objekata kroz sve faze, planiranja i raspodele aktivnosti u okviru projektantskog tima
  • Poznavanje lokalnih propisa, standarda i projektantske prakse
  • Viši nivo samostalnosti u donošenja projektantskih odluka tokom procesa projektovanja
  • Veština aktivnog slušanja sagovornika, delegiranja i vođenja tima arhitekata kroz projektantski proces sa ciljem kompletnog sinhronizovanog projekta kroz sve faze

Zaduženja i odgovornosti:

  • Koordinacija projekata i vođenje tima arhitekata kroz sve faze projektovanja u zadatim vremenskim okvirima
  • Saradnja i razmena informacija sa projektantima svih faza, prikupljanje, analiza i klasifikovanje dobijenih informacija, delegiranje zadataka timu arhitekata i primena u projektu
  • Raspodela dnevnih i nedeljnih zadataka timu arhitekata i saradnika
  • Nadgledanje rada tima, pružanje podrške i rešavanje problema
  • Saradnja sa projekt menadžerom i direktorom projekta

Način prijave:

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV (do dve strane) i portfolio (do 10 strana i 2MB veličine) elektronskim putem na mail [email protected]. Konkurs je otvoren do 21. septembra.

Referentni projekti A4 Studija:

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *