Podvig na tržištu nekretnina: The Dorcol Residence prodao 100 stanova za samo 47 dana
U okviru zatvorenog koncepta nalaze se podzemna garaža, privatno dvorište, concierge usluga i komercijalni sadržaji u prizemlju, dok će dve faze gradnje ponuditi luksuzne rezidencije organizovane oko zelenih dvorišta i otvorenih prostora.
U svega četrdeset i sedam dana, od 15. oktobra do 1. decembra ove godine, luksuzni stambeni kompleks The Dorcol Residence prodao je na tržištu nekretnina u Beogradu već sto stanova iz svoje prve faze od ukupno 459. To je, kako navode iz kompanije Brixwell Investment, rezultat koji do sada nije zabeležen ni kod jednog projekta u segmentu premijum stanovanja na domaćem tržištu u poslednjih nekoliko godina.
Ističu da ovaj rekord potvrđuje da Beograd ima sve više kupaca koji prepoznaju vrednost u kvalitetu, lokaciji i dugoročnoj viziji projekta.

Novi standard urbanog luksuza na Dorćolu
Smešten u srcu starog Dorćola, na uglu ulica Dunavske i Knežopoljske, ovaj kompleks donosi novi standard urbanog luksuza. U okviru zatvorenog koncepta nalaze se podzemna garaža, privatno dvorište, concierge usluga i komercijalni sadržaji u prizemlju, kreirani za kupce koji traže spoj privatnosti, estetike i funkcionalnosti.
Projekat je pažljivo uklopljen u postojeću gradsku strukturu, poštujući ritam i karakter naselja. Dve faze gradnje ponudiće luksuzne rezidencije organizovane oko zelenih dvorišta i otvorenih prostora, stvarajući ravnotežu između privatnog i urbanog života.

Stambeni spratovi projektovani su tako da pruže maksimalnu privatnost, obilje prirodnog svetla i fleksibilnost različitih tipova stanovanja.
Pored naselja će prolaziti i Linijski park, čime će The Dorcol Residence biti povezan sa najmodernijim delom budućeg Beograda.
Arhitektonsko rešenje razvijeno je u saradnji sa londonskim studiom MAWD | March and White Design, inspirisano beogradskim priobaljem i tokom reke Dunav.
Stambeni spratovi projektovani su tako da pruže maksimalnu privatnost, obilje prirodnog svetla i fleksibilnost različitih tipova stanovanja.

Pažljivo osmišljena bilbord kampanja
O uspehu projekta svedoči i pažljivo osmišljena bilbord kampanja koja je u decembru osvanula širom Beograda.
Na više od sedamdeset lokacija, od Slavije do Ušća, pojavile su se jednostavne, ali upečatljive poruke: „Prodato prvih 100 stanova.“
Minimalistički vizual, bez nepotrebnih slogana, postao je simbol tržišnog trijumfa i pokazao da uspeh može da bude najbolja reklama.

Kompanija kojoj kupci veruju
„Ljudi više ne kupuju kvadrat, već način života. The Dorcol Residence nije samo zgrada to je zajednica i simbol novog poglavlja Beograda. I što je najvažnije, naši kupci nam veruju jer iza sebe imamo veliki broj realizovanih projekata,“ poručuju iz kompanije Brixwell Investment.
Ova beogradska kompanija ima više od petnaest godina iskustva u razvoju prestižnih stambenih objekata i prepoznatljiv je investitor u segmentu luksuzne gradnje.
