G1 Group je jedan od izvođača radova na objektu The One; Foto: Teodor Jovanić/Gradnja.rs
Posao

G1 Group iz Beograda traži rukovodioce gradilišta

Poznata izvođačka kompanija iz Beograda raspisuje konkurs za dva radna mesta. Traže se rukovodioci gradilišta, a konkurs je otvoren do 4. aprila.

G1 Group je kompanija osnovana sa ciljem izvođenja celokupnih unutrašnjih i fasaderskih radova u građevinarstvu. Okuplja tim mladih i perspektivnih ljudi spremnih na sve izazove modernog građevinarstava.

Korišćenje novih materijala, praćenje svetskih trendova kao i formiranje potpuno novih vrednosti u upravljanju projektima na tržištu Srbije su ciljevi kojima se vodimo u našem radu.

Ukoliko sebe prepoznajete kao dinamičnu, ambicioznu i odgovornu osobu, pozivamo vas da se pridružite našem timu na poziciji rukovodilac gradilišta.

Rukovodilac gradilišta – Project Manager (2 izvršioca):

 Opis posla

  • Planira, organizuje i rukovodi kompletnom realizacijom na građenju objekta, sa posebnim osvrtom na praćenje dinamike izvođenja radova. Aktivno učestvuje u procesu podugovaranja, pregovora i odabira podizvođača
  • Organizuje, prati i kontroliše rad podizvođača
  • Kontroliše kvalitet izvršenih radova, materijala koji se ugrađuju, kao i celokupan rad, disciplinu i higijenu na gradilištu
  • Organizuje i vodi gradilišnu dokumentaciju.
  • Sa projektnim timom organizuje ažurno praćenje utroška gradilišnog materijala
  • Izrađuje trebovanje potrebnog materijala, kao i analize mesečnih utrošaka istog
  • Ažurno vodi gradilišne troškove
  • Kontroliše, odgovara i sprovodi mere bezbednosti i zdravlja na radu, kao i primenu HTZ mera na samom gradilištu
  • Analizira i blagovremeno ukazuje na nedostatke ili neusaglašenosti projektne dokumentacije (PZI) o čemu sastavlja pisani izveštaj
  • Sačinjava izveštaje i elemente o pojavi nepredviđenih ili naknadnih radova koje blagovremeno dostavlja tehničkoj pripremi i sarađuje sa njom u vezi sa dinamikom, rokovima, revizijom cena
  • Sarađuje sa tehničkom pripremom na izradi elemenata koji podrazumevaju dinamiku i rokove, tehničke parametre i uslove, reviziju cena i slično
  • Kao predstavnik izvođača radi na primopredaji objekta i izradi konačnog obračuna

Uslovi

  • Diplomirani građevinski inženjer
  • Poželjno posedovanje licenci Inženjerske komore Srbije, prednost imaju kandidati koji poseduju licencu broj 410
  • Poznavanje softverskih programa : MS Office, AutoCad, MS Project, Radimpex paket
  • Radno iskustvo minimum 5 godina
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Kontakt

Konkurs je otvoren do 4. aprila 2022. godine. E-mail na koji kandidati mogu dostaviti svoj CV/portfolio je [email protected].

Dostavljanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Više o kompaniji G1 Group pogledajte na g1group.rs.

G1 Group učestvovao je u izvođenju zgrade The One

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *