Kompanija Jadran iz Beograda jedna je od najstarijih građevinskih firmi u Srbiji; Foto: Gradnja.rs
Posao

Kompanija Jadran iz Beograda traži građevinskog inženjera

Građevinska firma Jadran traži diplomiranog građevinskog inženjera sa 5 godina relevantnog iskustva. Konkurs je otvoren do 29. aprila.

Kompanija Jadran iz Beograda postoji više od 70 godina i jedna je od najstarijih građevinskih firmi u Srbiji. Počeli smo kao molersko-farbarsko preduzeće. Vremenom smo se transformisali u kompaniju koja pruža kompletnu uslugu u građevinskoj industriji.

Danas, kao generalni izvođač i kao projektant opremljeni smo za izvođenje najzahtevnijih građevinskih radova i instalacija i da upravljamo projektima od faze ugovaranja do primopredaje korisniku.

Verujemo da su naša najvažnija sredstva ljudi koje zapošljavamo. Naš profesionalni tim čine rukovodioci projekta, inženjeri svih struka iskusni u projektovanju i izgradnji, sve vrste zanatlija i instalatera, a uz podršku posvećenog menadžerskog i administrativnog tima.

Ukoliko želite da nam se priključite i da primenjujete stečeno znanje u kompaniji koja se stalno razvija i koja neguje zdravu radnu atmosferu, ali i visoke profesionalne standarde, prijavite se za poziciju diplomirani građevinski inženjer.

Glavne odgovornosti i zaduženja:

  • Praćenje kompletnih procesa i aktivnosti na projektima
  • Detaljno upoznavanje sa ugovorom i dostavljenim projektom za određeno gradilište
  • Komunikacija sa investitorom i nadzornim organima
  • Briga o obezbeđivanju gradilišta svim potrebnim resursima (radnom snagom, materijalom, mehanizacijom…)
  • Organizacija, praćenje i kontrola rada podizvođača
  • Ispunjenje svih zahteva ugovora po pitanju troškova, rokova, kvaliteta i bezbednosti
  • Timski rad, saradnja sa izvršiocima u ostalim sektorima u preduzeću
  • Sprovođenje mera BZR prema svim učesnicima na projektu

Potrebni radni uslovi:

  • Stručna sprema – VI ili VII stepen građevinske struke
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (samostalno vođenje objekata)
  • Aktivan vozač
  • Rad na računaru – MS Office
  • Razvijene veštine planiranja, organizovanja i upravljanja timom
  • Samostalnost i profesionalnost u radu

Nudimo vam:

  • Dobre uslove i konkurentnu zaradu
  • Pozitivno radno okruženje i rad na izazovnim projektima
  • Stručne obuke i trening

Način prijavljivanja:

Konkurs je otvoren do 29. aprila 2022. godine.

Zainteresovani kandidati svoju radnu biografiju mogu dostaviti elektronskim putem na [email protected].

Napomena: biće kontaktirani samo oni koji uđu u uži izbor.

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *