Arhi.pro je jedna od najvećih i najuspešnijih kompanija u Srbiji
Posao

Arhi.pro raspisuje konkurs za tri radna mesta

Usled povećanog obima posla, kompanija Arhi.pro raspisuje konkurs za tri radna mesta i to za samostalnog projektanta, 3D modelara i BIM Draftera (MEP).

Diplomirani inženjer arhitekture – Samostalni projektant

Zadaci radnog mesta:

– Samostalno vođenje projekata velikih objekata (vodeći projektant / tim lider)
– Koordinacija sa projektantima svih faza projekta i rukovođenje izradom sinhron planova
– Izrada idejnih rešenja i razrada projektno – tehničke dokumentacije

Uslovi za radno mesto samostalni projektant:

– VII stepen stručne spreme
– Radno iskustvo minimum 5 godina na referentnim velikim projektima
– Radno iskustvo u samostalnom vođenju i razradi projekata
– Posedovanje licence 300 (za projektovanje)
– Odlično znanje rada u programima AutoCAD i Revit
– Odlično znanje engleskog jezika (pisana i usmena komunikacija)
– Odlične komunikacione, organizacione i koordinacione sposobnosti

Diplomirani inžinjer arhitekture – 3D modelar

Opšti opis posla:

– Neophodno poznavanje rada u sledećim softverskim aplikacijama: 3DS Max + V-ray ili Corona, Photoshop, AutoCAD, Sketch Up, Microsoft Office i internet
– Potrebno iskustvo u izradi 3D modela na projektima arhitekture i enterijera, njihovoj materijalizaciji, osvetljenju, renderingu i postprodukciji

Uslovi za radno mesto 3D modelar:

– Obrazovanje iz arhitektonsko građevinske struke (srednje obrazovanje, Bachelor, Master)
– Iskustvo rada u funkciji samostalnog dizajnera arhitekture
– Znanje engleskog jezika
– Spremnost na timski rad
– Odgovornost i ozbiljnost u radu

BIM Drafter (MEP)

– Izrada projekata svih faza razvoja dokumentacije
– Tehnička razrada projektne dokumentacije instalacija u BIM

Uslovi za radno mesto BIM Drafter:

– Srednje obrazovanje tehničkih struka, Bachelor
– Napredno korišćenje Revit-a (napredno modelovanje, poznavanje rada sa familijama, izrada
tehničke dokumentacije sa specifikacijama i predmerom)
– Obavezno znanje rada u programu AutoCAD

Nudimo Vam:

– Rad na prestižnim internacionalnim projektima u zemlji i inostranstvu
– Stručno usavršavanje
– Timski rad u okviru velikog tima inženjera
– Prijatno i kreativno radno okruženje

Kontakt:

– Radne pozicije raspisuju se za Beograd.
– Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, Vašu prijavu (motivaciono pismo, CV i Portfolio) možete poslati elektronskim putem na adresu: [email protected].
– Rok za privaju je 12.05.2021. godine.

O kompaniji:

Kompanija Arhi.pro d.o.o. iz Beograda, osnovana je 2002. godine i pruža potpunu podršku i kompletnu uslugu projektovanja u građevinarstvu, izvođenju građevinskih, završno zanatskih i instalaterskih radova i projektovanju, proizvodnji i montaži nameštaja i podeljena je na projektantski sektor i sektor operative/izvođenja radova.

Kada ste već ovde…

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *