Novaston Project Management je deo nezavisne real estate, asset i property menadžment platforme Novaston
Posao

Novaston Project Management traži arhitektu – odgovornog projektanta

Konkurs za novo radno mesto otvoreno je do 23. avgusta.

Novaston Project Management je deo nezavisne real estate, asset i property menadžment platforme Novaston. U pitanju je kompanija koja postavlja standarde u project menadžmentu, obezbeđujući kompletno upravljanje projektima i konsultantske usluge različitim investitorima, efikasno i kvalitetno. Oblasti delovanja naše kompanije su konsalting, upravljanje projektima, tenant koordinacija i izvođenje enterijerskih radova.

Kompanija Novaston Project Management nudi odlične uslove za rad u dinamičnom okruženju sa mogućnošću ličnog i profesionalnog napredovanja. Nudimo vam priliku da se priključite našem timu.

Radno mesto: ARHITEKTA – ODGOVORNI PROJEKTANT

 Opis posla:

  • Izrada projekata kroz sve faze projektovanja, od koncepta do izvođenja, samostalno ili u timu;
  • Upravljanje timom arhitekata, nadgledanje rada tima, pružanje podrške i rešavanje projektantskih problema;
  • Razrada sopstvenih ili tuđih koncepata do nivoa za dobijanje građevinske dozvole, u skladu sa lokalnim propisima;
  • Razrada projektne dokumentacije do nivoa za izvođenje;
  • Postavljanje i razrada arhitektonsko – enterijerskih detalja;
  • Izrada budžetskih procena i predmera i predračuna, projektovanje u skladu sa zadatim budžetom;
  • Izrada tehničkih opisa i projektnih zadataka;
  • Vršenje projektantskog nadzora prema potrebi;
  • Komunikacija sa klijentima, prisustvovanje sastancima;
  • Koordinacija sa projektantima (učesnicima u projektu) svih faza projekta

Uslovi za kandidate:

  • Diplomirani inženjer arhitekture (VII stepen stručne spreme);
  • Minimum 5 godina radnog iskustva;
  • Poželjno iskustvo na projektovanju i dizajnu enterijera, rekonstrukcije objekata;
  • Licenca odgovornog projektanta 300;
  • Dobro poznavanje rada u Revitu;
  • Rad na računaru AutoCAD, MC Office;
  • Iskustvo rada u nekom od programa za 3D modelovanje;
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač;
  • Dobar timski igrač koji poseduje odlične komunikacijske i organizacione sposobnosti;
  • Dobro znanje engleskog jezika;

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u uspešnom i rastućem timu
  • Dobru i sigurnu zaradu
  • Stručnu obuku i mogućnost daljeg napredovanja i profesionalnog usavršavanja
  • Rad u prijatnom ambijentu

Svi zainteresovani kandidati mogu da pošalju svoju biografiju na e-mail: [email protected] do 23. avgusta 2021. godine.

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *