Modelart Arhitekti zapošljavaju arhitektu/arhitekticu sa ili bez iskustva
Posao

Modelart Arhitekti iz Novog Sada šire svoj tim

Jedan od najboljih arhitektonskih biroa u Srbiji u potrazi je za ambicioznim kolegama i koleginicama. Konkurs je otvoren do 15. septembra.

Modelart Arhitekti je jedan od vodećih arhitektonskih biroa u Novom Sadu i Srbiji. Svoju poziciju stekli su specifičnim projektantskim pristupom koji čini sinergiju kreativnosti i prakse.

Reč o studiju sa više od decenije iskustva u projektovanju različitih arhitektonskih tipologija, sa naglaskom na rezidencijalne i komercijalne prostore, porodične kuće i dizajn enterijera.

„Specifičnost našeg studija je u preplitanju projektovanja i izvođenja. Pored projektantskog dela, u kome se bavimo arhitektonskim projektovanjem i dizajnom enterijera, integralni deo studija je i radionica, u okviru koje se razvijaju različite tehnike digitalnog dizajna i fabrikacije, uključujući arhitektonske makete i elemente enterijera. Na ovaj način zaokružujemo čitav proces: od ideje do realizacije“ – navodi Dejan Mitov.

Modelart Arhitekti ubrajaju se u grupu najuspešnijih arhitektonskih praksi u Srbiji.

Modelart Arhitekti su jedni od osnivača Asocijacije Srpskih Arhitektonskih Praksi. Dobitnici su brojnih profesionalnih nagrada i priznanja. Kao predavači, učesnici su na brojnim stručnim skupovima i konferencijama, kao što su Business Development Night ili Balkansko Arhitektonsko Bijenale.

Kao takvi, Modelart Arhitekti idealno su mesto za sticanje relevantnih znanja, sposobnosti i iskustva iz oblasti arhitektonskog projektovanja, modelovanja i dizajna enterijera.

U cilju zadržavanja liderske pozicije i daljeg razvoja, Modelart Arhitekti traže kolegu/koleginicu koji/a će se uklopiti u njihov kreativni tim.

Da li ste već pročitali na Gradnji?

Junior arhitekta/arhitektica

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, diplomirani inženjer arhitekture ili M. Arch.
  • prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom
  • poželjno poznavanje propisa i Zakonske regulative
  • motivisanost i želja za učenjem i razvojem

Zaduženja i odgovornosti:

  • izrada projektne dokumentacije
  • stalna komunikacija sa članovima tima i rukovodiocem Sektora
  • praćenje dinamike izrade projekata i poštovanje zadatih rokova
  • odgovornost za kvalitet izrađene projektne dokumentacije

Način konkurisanja:

  • prilikom prijavljivanja poslati CV i portfolio radova
  • rok za prijavu je do 15. 9. 2022. godine
  • radna pozicija raspisuje se za Novi Sad
  • Prijave slati na [email protected]

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *