Posao

BraksPro raspisuje konkurs za dvoje arhitekata

Projektni biro BraksPro Doo iz Novog Sada, raspisuje konkurs za prijem dvoje novih kolega.

Uslovi koje treba da ispunjava kandidat:

  • VII stepen stručne spreme (završene osnovne akademske ili master studije arhitekture)
  • Poželjno osnovno poznavanje rada u Autodesk Revit softveru
  • Osnovno poznavanje Office softverskog paketa
  • Spremnost na timski rad
  • Preciznost, analitičnost
  • Radno iskustvo preko 3 godine

Opis posla:

  • Projektovanje objekata različitih tipologija
  • Izrada kompletne tehničke dokumentacije arhitektonsko-građevinskih projekata u skladu sa važećim pravilnicima
  • Komunikacija i saradnja sa inženjerima različitih struka

Kontakt:

  • Radne pozicije se raspisuju za Novi Sad.
  • Svoju radnu biografiju zainteresovani kandidati mogu slati na mail: [email protected]
  • Rok za prijavu je 30.04.2021.

BraksPro je studio formiran 2006. godine. Detaljnije informacije o nama možete pronaći na sajtu brakspro.com.

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

1 komentar

  1. Jelisaveta

    Poštovani, videla sam oglas za posao za građevinskog inženjera pa me zanima da li mora biti diplomirani pošto sam apsolvent? Hvala unapred.

    Pozdrav.

Ostavite odgovor

Obavezna polja *