Posao

Inka Studio iz Beograda traži arhitekte projektante

Beogradski studio otvorio je konkurs za dve radne pozicije. Traže se arhitekte projektanti sa preko 3 odnosno 5 godina radnog iskustva. Prijave su otvorene do 23. decembra.

Inka Studio je porodični arhitektonsko-građevinski studio osnovan 1993. godine. Od 2010. rebrendiran je sa sedištem u Beogradu, od strane četiri partnera.

Inka studio se profilisao kao multidisciplinarni arhitektonsko-građevinski studio za pružanje kompletnog spektra profesionalnih usluga u oblasti projektovanja i upravljanja projektima za objekte novogradnje i rekonstrukcije.

Studio pristupa dizajnu analitično i kroz interakciju i razmenu mišljenja kako arhitekata tako i ostalih stručnjaka uključenih u proces projektovanja i tako dolazi do najboljih ideja. Insistira, istovremeno, kako na kreativnosti, tako i na stručnoj i odgovornoj razradi i realizaciji projekata.

Da li ste već pogledali?

Inka Studio zapošljava

Ukoliko ste arhitekta projektant sa najmanje 3 godine radnog iskustva, koji stvaralaštvo doživljava kao proces i avanturu koja vas razvija kao pojedinca, ali i u odabranom timu, pozivamo vas da nam se pridružite i da zajedno sa nama istražujete nove mogućnosti, pomerate granice svakidašnjeg i razvijate se kroz proces stvaranja, visokim nivoom kreativnosti i odgovornosti.

Od vas očekujemo posvećenost, strast i neodustajanje od vere da se dobre ideje, trud i rad uvek prepoznaju. Neophodno je da sa svojim kvalifikacijama, kreativnošću i talentima uklapate u vrednosti metodologiju rada Inka Studio tima.

Vaše kvalifikacije i iskustvo:

  • Za prvu poziciju, više od 3 godine radnog iskustva na projektovanju
  • Za drugu poziciju, više od 5 godina radnog iskustva na projektovanju
  • Napredno poznavanje SketchUp-a sa renderovanjem u V-Ray-u (ili neki drugi program za 3d modelovanje)
  • Poznavanje rada u MS Office paketu i Adobe CS-u
  • Samostalnost u organizaciji posla
  • Rad na konceptima, idejnim rešenjima, razradama arhitektonskih projekata i projekata enterijera, kako individualno, tako i u timu
  • Sposobnost rada u okviru budžeta i rokova
  • Sposobnost kritičnog mišljenja i odlične pisane i verbalne komunikacijske veštine
  • Izrada opšte, tekstualne, grafičke i numeričke dokumentacije (predmer i predračun)
  • Konstruktivna komunikacija i saradnja sa članovima tima, kao i eksternim u okviru kompleksnih projekata
  • Poznavanje propisa i Zakonske regulative uz poželjno poznavanje objedinjene procedure
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Vaše obaveze i zaduženja

  • Analiza dobijenih informacija i njihova implementacija
  • Izrada i praćenje dinamike projektne dokumentacije kroz sve faze (IDR, PGD, PZI), uz poštovanje zadatih rokova
  • Praćenje procesa dinamike radova, uz odlazak na teren po potrebi
  • Komunikacija sa klijentima radi razumevanja potreba, kako projekata tako i klijenata, budžeta i slično
  • Praćenje dinamike izrade projektne dokumentacije i poštovanje zadatih rokova
  • Odgovornost za kvalitet izrađene projektne dokumentacije i poštovanje zadatih rokova
  • 3D modelovanje sa renderovanjem

Šta vam nudimo

Nudimo vam izazovnu poziciju u dinamičnom radnom okruženju, u kreativnom timu u kome ćete imati prilika da učestvujete na realizacijii različitih zanimljivih projekata kroz koje možete puno da naučite, razvijete svoje potencijale i da zajedno sa našim timom stvaramo neku novu eklektiku koju osećamo i težimo da je usavršimo, kako na nivou koncepta i ideja, tako i na polju realizacija.

Kako da se prijavite

Pošaljite nam vaš CV sa selekcijom radova koje možete da predstavite kao vaš portfolio na e-mail: [email protected] do 23. decembra 2022. godine.

Samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije biće kontaktirani.

Izabrani projekti

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *