M Enterijer Gradnja je generalni izvođač na najvećim gradilištima u zemlji
Posao

M Enterijer Gradnja iz Beograda traži građevinskog inženjera

Građevinska firma M Enterijer Gradnja raspisuje konkurs za radno mesto rukovodilac projekta, a prijave se primaju do 4. marta 2022. godine.

M Enterijer Gradnja je osnovana 2007. godine od strane diplomiranog građevinskog inženjera Marka Ivića, koji je ujedno i vlasnik firme. Pored angažovanja u visokogradnji i niskogradnji, firma se profilisala kao pouzdan partner u izvođenju infrastrukturnih, energetskih objekata, uređenju i opremanju enterijera.

Firma poseduje stručan kadar, sopstvenu opremu i mehanizaciju koja je potrebna za izvođenje i najzahtevnijih radova u građevinskoj industriji, trudeći se da poštuje rokove izgradnje objekata, kvalitet gradnje i sigurnost kod investitora.

M Enterijer Gradnja izvodi najzahtevnije radove u skladu sa najvišim svetskim standardima. Rukovodeći tim se iz dana u dan usavršava, razvija i raste zajedno sa novim projektima i izazovima.

Reference kompanije: Viceroy Hotel Kopaonik, Stambeni objekti Paunov breg (1. i 2. faza), Muzička i baletska škola u Novom Sadu i mnogi drugi.

Rukovodilac projekta

Opis posla:

  • Samostalno upravljanje izvođačkim projektima
  • Komunikacija sa svim učesnicima projekta
  • Analiza i tumačenje zahteva za ponude, izrada i usaglašavanje ponuda sa klijentima
  • Učestvovanje u formiranju timova, planiranje i realizacija raspodele ljudskih resursa
  • Kontrola privremenih situacija ugovorenih radova
  • Provera neophodne tehničke dokumentacije za izvođenja objekata
  • Razrada tehničkih detalja i specifikacija potrebnih za izvođenje radova
  • Kontrola utrošaka materijala i resursa po vrstama i pozicijama radova
  • Vođenje odgovarajuće administracije za projekte ili gradilišta
  • Sastavljanje izveštaja i organizacija koordinacionih i drugih sastanaka
  • Saradnja sa nadzornom službom i projektantskim nadzorom
  • Učestvovanje u radu svih komisija na gradilištu
  • Pregled tehničke dokumentacije i davanje predloga za izmene koje mogu da dovedu do uštede novca (Value engineering)
  • Vodi računa i odgovara tehničkom direktoru o primenjenim merama zaštite životne sredine i BZR, i vodi računa o potencijalnim rizicima
  • Odgovara za upravljanje svim informacijama na projektu (Data management)

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme – građevinski inženjer
  • Iskustvo minimum 5 godina na istim ili sličnim pozicijama u građevini
  • Sposobnost samostalnog upravljanja projektom
  • Razvijene organizacione sposobnosti i liderske veštine
  • Posedovanje odgovarajuće licence
  • Odlično poznavanje rada na računaru, a pre svega dobro poznavanje : MS Office paketa, AutoCad-a i MS projecta
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Nudimo:

  • Stimulativna primanja sa bonusima
  • Rad na referentnim projektima
  • Rad u korporativnom sistemu i društveno odgovornoj kompaniji

Kako konkurisati?

  • Radna pozicija je za Beograd.
  • Svoj CV zainteresovani kandidati mogu slati elektronskim putem na mejl: [email protected].
  • Rok za prijavu je 4. mart 2022. godine.

Izdvojili smo za Vas:

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *