TRECO je firma koja stoji iza projekata kao što su Hotel Gorsky Park, Hotel Sheraton, Resort Vlora i mnogi drugi
Posao

TRECO raspisuje konkurs za tri nova radna mesta

Traže se koordinator projekta, arhitekta-projektant i projektant za izradu predmera i predračuna. Svoje prijave zainteresovani kandidati mogu slati do 10. septembra.

TRECO d.o.o. pruža  projektantske i inženjerske usluge u oblastima arhitekture, dizajna i konstrukcije u visokogradnji, što obuhvata projektovanje poslovnih, stambenih, turističkih, industrijskih  i drugih objekata kao i projektovanje manjih urbanističkih celina i kompleksa.

Koordinator projekta – Arhitekta:

Opis posla:

– Projektovanje arhitektonskih objekata hotela i poslovnih objekata
– Izrada koncepta, idejnih rešenja, projekata za građevinsku dozvolu i izvođenje
– Razrada projektne dokumentacije arhitektonsko-građevinskih projekata sa svim pratećim instalacijama i opremom u skladu sa zahtevima investitora i važećim zakonima, pravilnicima i urbanističkim uslovima
– Obilazak gradilišta i kontrola kvaliteta izvođenja radova
– Davanje uputstava i blagovremeno preduzimanje mera u slučaju odstupanja izvedenih radova od projekta, rešavanje tehničkih pitanja, pitanja poštovanja zakonske regulative i poštovanja propisanih procedura
– Komunikacija i saradnja u oblasti arhitektonskih projekata sa investitorima, izvođačima i podprojektantima i državnim institucijama
– Saradnja sa ostalim članovima tima

Kvalifikacije:

– VSS/VII–1 Arhitektonski fakultet
– Radno iskustvo u projektovanju, razradi i vođenju projekata hotela i poslovnih objekata
– Radno iskustvo prilikom izvođenja projekata hotela i poslovnih objekata
– Poznavanje AutoCAD ili ArchiCAD, MS Office
– Odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije rada
– Poželjno vozačka dozvola, aktivan vozač
– Poželjno iskustvo u projektovanju hotela u okviru standarda svetskih hotelskih lanaca

Arhitekta projektant:

Opis posla:

– Izrada projektne dokumentacije arhitektonsko-građevinskih projekata sa svim pratećim instalacijama i opremom u skladu sa zahtevima investitora i važećim zakonima, pravilnicima i urbanističkim uslovima
– Izrada projektno-tehničke dokumentacije za izvođenje enterijera
– Priprema, kompletiranje i predaja dokumentacije i projekta za ishodovanje lokacijskih uslova i građevinske dozvole
– Poznavanje važećih propisa, standarda i projektantske prakse
– Aktivna saradnja sa svim učesnicima na projektu

– VII stepen stručne spreme, diplomirani inženjer arhitekture ili M. Arh
– Odlično poznavanje AutoCAD ili ArchiCAD, MS Office
– Odgovornost, analitičnost i proaktivnost

Poželjno iskustvo u projektovanju hotela u okviru standarda svetskih hotelskih lanaca

Projektant za izradu predmera i predračuna:

Opis posla:

Izrada predmera i predračuna kompletno svih pozicija iz grupe građevinskih, završnih zanatskih i enterijerskih radova i podrazumeva:

– Aktivnu saradnju i koordinaciju sa timom koji izrađuje ostale delove projektne dokumentacije
– Usaglašavanje i koordinaciju predmera i opisa radova sa podprojektantima
– Razvoj poslovnih procesa i procedura izrade tehničke dokumentacije u delu koji se odnosi na predmer i predračun ag radova;
– Komunikaciju sa potencijalnim kooperantima, dobavljačima materijala i opreme
– Poznavanje važećih zakona i pravilnika

– Minimum SSS i/ili VSS građevinske ili arhitektonske struke
– Dobro poznavanje građevinskih materijala i završnih radova u građevinarstvu
– Odgovornost, preciznost i samostalnost u radu

Kontakt:

  • Radne pozicije raspisuju se za Beograd
  • Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV i portfolio na [email protected]
  • Rok za prijavu je 10.09.2021. godine
  • Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *