EURO BROVO radio je na brojnim referentnim projektima kao što je MMF
Posao

EURO BRAVO raspisuje konkurs za projektanta fasadnih sistema

Jedan od najvećih domaćih proizvođača stolarije i fasadnih sistema traži inženjera-projektanta. Konkurs je otvoren do 19. aprila.

EURO BRAVO je kompanija specijalizovana za projektovanje, proizvodnju i ugradnju svih vrsta aluminijumskihstaklenih fasada, ventilirajucih fasada i aluminijumske i PVC stolarije, po najvišim međunarodnim standardima.

Kvalitetom ugrađenih aluminijumskih i PVC pozicija, kao i obimom poslovanja, kompanija EURO BRAVO se pozicionirala među lidere na tržištu Srbije. Misija nam je da naša kompanija postane sinonim za kvalitet, da naš rad bude značajan deo u izgradnji budućnosti, kao i da našim klijentima obezbedimo kompletnu udobnost poslovanja i stanovanja.

U proizvodnom pogonu aluminijum, kompozitne panele i pvc pretvaramo u finalne proizvode“ – navodi se za internet stranici kompanije.

Projektni biro kompanije EURO BRAVO osmišljava idejna rešenja koja odgovaraju svim zahtevima klijenata.

Zadaci:

  • samostalno izrađuje izvođački projekat sa svim šemama i detaljima prema tipskim detaljima iz ugovora i ugovorenim podacima dobijenim od tehničke pripreme
  • jasno definiše izmene ili odstupanja od detalja iz ugovora ili liste materijala koja je korišćena u izradi ponude i daje obrazloženje
  • konstantno usavršavanje rada i davanje predloga za poboljšanje kvaliteta i realizacije projekata
  • prati dinamički plan, platformu i sve ostale softvere vezano za projekat na kom je raspoređen
  • poznavanje svih standarda vezano za projekat na kom radi (NF; DIN; ISO; EN)
  • korišćenje svih softvera za aluminijumske sisteme (Orgadata, SchueCal, ReynaPro, Wictop, Solid Works i sl.)
  • korišćenje softvera za stakla (proracuni Ug vrednosti staklo paketa)
  • učestvuje u izradi termičkih proračuna pozicija kroz softvere aluminijumskih sistema
  • korišćenje kataloga i preporuka iz istih, svih materijala koje koristi u projektu
  • provera statičkih parametara kroz program koji koristi u cilju definisanja upozorenja za prekorečenje širine ili visine pozicija

Zaduženja:

  • jasno definiše elemente potrebne za statički proračun i aktivno učestvuje u komunikaciji sa inženjerima za statiku u cilju pronalaženja rešenja statičkog modela za konkretan projekat
  • koristi platformu i prati statuse crteža i projekta na kom je raspoređen
  • komunicira sa šefom gradilišta vezano za liste za montažu i rešavanje specifičnih detalja ukoliko je potrebno
  • formira trebovanja za nabavku resursa uz saglasnost šefa projekton biroa, projekt menadžera i inženjera tehničke pripreme
  • učestvuje u sastancima između stranaka i zaposlenih u društvu u cilju realizacije projekta na kom je raspoređen
  • priprema svu potrebnu dokumentaciju za fabriku i vrši komunikaciju vezano za liste za proizvodnju
  • učestvuje na svim sastancima tehničke prirode sa investitotrom ukoliko je potrebno
  • pridržava se svih stavki iz „Method Statementa“ prilikom kompletiranja lista
  • prilikom izrade optimizacije prati magacinsko stanje određenog profila kako bi se iskoristile sve korisne dužine
  • po potrebi odlazi na teren radi sagledavanja svih potrebnih stvari neophodnih za realizaciju projekta

Ovlašćenja:

  • za samostalnu izradu izvođačkog projekta
  • za izradu lista za proizvodnju
  • za izradu trebovanja materijala
  • za izradu lista za montazu
  • za rešavanje specifičnih tehničkih detalja
  • za učestvovanje na sastancima tehničke prirode
  • za aktivno učestvovanje u predlozima inovacija projekata

Odgovornosti:

  • za izradu projektne dokumentacije i pracenje platforme
  • za poštovanje rokova predviđenih za projektovanje prema dinamičkom planu
  • za poznavanje standarda i propisa u projektovanju
  • za profesionalno obavljanje svih radnih zadataka
  • za čuvanje poslovnih tajni društva
  • za vođenje zapisa sistema menadžmenta kvalitetom u sektoru

Uslovi:

  • stručna sprema VSS, VII ili VI stepen, građevinske, mašinske ili druge tehničke struke
  • organizacione sposobnosti
  • poznavanje rada u MS Windows okruženju i programskom paketu MS Office, MS Project, Wictop, i AUTOCAD ili sličnom
  • poznavanje engleskog jezika
  • 5 godina radnog iskustva
  • sposobnost usmenog i pismenog izražavanja
  • sposobnost za rad u timu
  • sposobnost upravljanja velikim projektima
  • lične reference
  • procena tehničkog direktora i šefa projektnog biroa
  • vozačka dozvola

Kontakt:

Ukoliko ste zainteresovani za posao u kompaniji EuroBravo, pošaljite vaš CV uz propratno pismo na adresu [email protected].

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *