Design Office je biro iz Subotice koji postoji skoro 10 godina
Posao

Design Office iz Subotice traži diplomiranog inženjera arhitekture

Poznati arhitektonski biro sa severa Vojvodine traži arhitektu sa do tri godine radnog iskustva. Konkurs je otvoren do 6. maja.

Design Office je projektni biro, osnovan 2013. godine u Subotici. Osnovna delatnost je projektovanje građevinsko-arhitektonskih objekata visokogradnje, stručni nadzor i konsalting.

Naš tim se sastoji od mladih i ambicioznih diplomiranih inženjera građevinske i arhitektonske struke. Znanje smo sticali na različitim državnim univerzitetima u zemlji i inostranstvu.

Usled proširenja obima posla potreban nam je: Diplomirani inženjer arhitekture.

Uslovi za kandidata:

  • VII stepen stručne spreme
  • do 3 godine radnog iskustva
  • korišćenje programa za crtanje AutoCAD, kao i rad u Microsoft Office-u
  • izrada 3D modela i rendera

Opis posla:

  • izrada arhitektonskih projekata (stambenih, stambeno-poslovnih, poslovnih i industrijskih objekata)
  • izrada 3D modela i rendera gore pomenutih objekata
  • vršenje stručnog nadzora

Nudimo:

  • stručno usavršavanje
  • rad u mladom timu
  • mogućnost napredovanja

Prijave:

Zainteresovani kandidati svoje prijave mogu slati na mail adresu: [email protected].

Konkurs je otvoren do 6. maja 2022. godine.

Da li ste već pročitali na Gradnji?

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *