DBA je kompanija koja je angažovana na nizu projekata u Srbiji i regionu; Foto: DBA
Posao

DBA iz Novog Sada raspisao konkurs za tri radne pozicije

Novosadski biro Đorđe Bajilo Arhitekti – DBA raspisao je konkurs za arhitektu projektanta, arhitektu saradnika i projektanta konstrukcija (saradnik). Prijave traju do 10. marta.

DBA je kompanija koja je angažovana na nizu projekata u Srbiji i regionu na kojima obavlja aktivnosti iz domena projektovanja, projekt menadžmenta i stručnog nadzora. Isto tako, povremeno i za proverene renomirane klijente izvodimo radove ili preuzimamo ulogu rukovodioca projekta u domenu realizacije.

Sve pozicije su otvorene i prijave se primaju do 10. marta 2022. godine, ali se sve razmatraju odmah po dobijanju. Opciono za svaku navedenu radnu poziciju može biti primljeno više kandidata.

Prijave isključivo na: [email protected].

Povezani članci:

Arhitekta projektant

Opis posla:

  • Potreban arhitekta projektant
  • Izrada projekata za razne tipologije objekata visokogradnje, projekata parternog uređenja i projekata enterijera
  • Samostalan rad na manjim projektima ili učešće u velikim multidisciplinarnim projektima
  • Poželjno znanje, iskustvo i veština samostalne razrade projekata, izrada predmeta i predračuna radova, samostalno donošenje odluka u domenu odgovornog projektanta i koordinacija projektantskih timova
  • Rad na kompleksnim projektima za renomirane strane i domaće investitore

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom od minimum 5 godine rada na istim ili sličnim pozicijama
  • Neophodno poznavanje terminalogije, načina rada, pravilnika i zakonodavstva Republike Srbije
  • Posedovanje licence 300 je prednost
  • Odlično poznavanje rada na računaru, a pre svega dobro poznavanje MS Office paketa, rutinski rad u AutoCAD-u, prednost je iskustvo i poznavanje rada u BIM okruženju i Revit-u
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

 Arhitekta saradnik

Opis posla:

  • Potreban arhitekta pripravnik ili početnik sa manje od 3 godine rada
  • Učešće u izradi projekata za razne tipologije objekata visokogradnje, projekata parternog uređenja i projekata enterijera
  • Učešće u radu timova na velikim multidisciplinarnim projektima

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme.
  • Kandidati sa potpuno završenim obavezama na fakultetu
  • Odlično poznavanje rada na računaru, a pre svega dobro poznavanje MS Office paketa, rad u AutoCAD-u
  • Poželjno poznavanje rada u 3D modelovanju i izradi vizuelizacija

Projektant konstrukcija (saradnik)

Opis posla:

  • Izrada statičkih proračuna za objekte visokogradnje
  • Izrada projekata i detalja oplata, detalja armature i detalja čelika
  • Implementacija BIM softverskih alata u projektovanju konstrukcija

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme – pripravnik ili početnik sa iskustvom od minimum 3 godine
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom
  • Odlično poznavanje rada na računaru, rutinski rad u AutoCAD-u i Toweru

Preporuka urednika:

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *