U cilju da postene evropski lider u projektovanju drvene konstrukcije, Acetra traži marketing i PR eksperta; Foto: Acetra
Aktuelno, Posao

Acetra zapošljava marketing i PR menadžera

Ukoliko imate ambicije da svoja znanja i veštine primenite u građevinskoj industriji i radite za jedan od vodećih konstruktivnih biroa, ovo je odlična prilika za vas. Acetra zapošljava!

Acetra je međunarodni projektni biro, prisutan na evropskom tržištu više od 10 godina, sa fokusom na saradnju sa klijentima iz skandinavskih zemalja.

Acetru čini mlad i dinamičan tim građevinskih inženjera koji se bavi projektima konstrukcije (objektima u visokoj gradnji). Specijalizovani smo za projektovanje konstrukcija sa niskim – negativnim karbon otiskom.

Pasionirani smo pobornici očuvanja životne sredine kroz održivo korišćenje obilnih prirodnih resursa u zemljama u kojima poslujemo. Odlikuju nas brzina, efikasnost, kvalitet i pouzdanost, ali i dobar imidž i besprekorna reputacija.

Zašto širimo tim?

Planiramo da se u narednih nekoliko godina pozicioniramo kao vodeća kompanija, evropski lider u projektovanju drvenih konstrukcija, te nam je neophodna stručna, profesionalna podrška kada je oblast marketinga i PR u pitanju.

Želimo da naš dalji razvoj i napredak na inostranom tržištu prati još veća prepoznatljivost i diferenciranost našeg Acetra brenda kako u cilju ostvarivanja konkurentske prednosti, tako i povećanja tržišnog uticaja u zemljama u kojima poslujemo.

Potreban nam je vredan/a i motivisan/a saradnik/ca, marketinški i komunikacijski stručnjak koji želi da uči, napreduje i oproba se u našoj brzo rastućoj industriji. Prethodno iskustvo u industriji nije neophodno.

Ovaj tim domaćih građevinskih inženjera projektuje drvena konstrukcije za brojne objekte u Skandinaviji; Foto: ACETRA

Da li ste već pročitali?

Opis posla

  • Planiranje, budžetiranje i realizacija marketinško-komunikacionih aktivnosti kompanije u skladu sa marketinškom i PR strategijom
  • Organizacija i realizacija promocija, konferencija i sajmova, kao i ostalih vrsta internih/eksternih događaja
  • Kreiranje i realizacija i marketinškog materijala
  • Plan brendiranja kompanije
  • PR plan
  • Saradnja sa medijima
  • Saradnja sa partnerima (agencijama, vendorima, itd)
  • Praćenje aktivnosti konkurencije
  • Dostavljanje izveštaja realizovanih marketinško/PR aktivnosti na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou
  • Dostavljanje izveštaja marketinških troškova na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou
  • Analiza aktuelne marketinško/PR aktivnosti i predlozi za dalje unapređenje

Uslovi

  • Tražimo znanje i iskustvo, a diploma fakulteta se podrazumeva
  • Profesionalno iskustvo na menadžerskoj poziciji u oblasti marketinga/PR-a minimum 3-4 godine
  • Aktivno znanje engleskog jezika (verbalno & pisano)
  • Odlično znanje rada na računaru

Vaš profil

  • Kreativna i efikasna osoba
  • Samoinicijativna u novim idejama
  • Deli interesovanja sa našim portfolijom firme
  • Komunikativnost, ubedljivost i sposobnost brzog reagovanja
  • Marljivost, istrajnost i poštovanje rokova
  • Spremnost na timski rad
  • Spremnost na edukaciju i usavršavanje

Šta vam nudimo

  • Odlične finansijske uslove
  • Trogodišnji plan razvoja karijere praćen rastom plate
  • Mogućnost napredovanja
  • Dodatno privatno zdravstveno osiguranje
  • Rad u prijatnom okruženju

Kako da konkurišete?

Ako posedujete sve ove kvalifikacije kao i sve navedene osobine, a stručnjak ste, znate da planirate i ostvarujete molimo vas da svoj CV, poželjno sa slikom, pošaljete elektronskim putem na e-mail adresu [email protected].

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji su ušli u uži izbor.

Prijavom na oglas saglasni ste da se vaši lični podaci koriste u svrhe selekcije. Konkurs je otvoren do 3. februara 2023. godine.

Referentni projekti:

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *